Constructa CG4A56U5 Bruksanvisning
Constructa Diskmaskin CG4A56U5
Läs gratis den bruksanvisning för Constructa CG4A56U5 (2 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Constructa CG4A56U5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

7
SW 10
SW 13
0 - 60 mm
GV 640 Unterbau Stand-Tür 81,5 cm - k.SW 9001 358 923 (9803)*9001228422*
4
1
2
1
3
6
5
3a
3a 3a
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Constructa |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | CG4A56U5 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 573 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Torksystem: | Värmeväxlare |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Integrerad timer: | Ja |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 4 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 94 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 4 |
| Extra torr: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.92 kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Energisparläge: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Klar-indikator: | Ja |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Halvintegrerad |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 875 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9.5 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.1 W |
| Periodlängd: | 225 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.65 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.9 m |
| Antal kuvert: | 13 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto 45-65°C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Quick |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 815 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 875 mm |
| Justering av fötter: | 60 mm |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Lastningsgivare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Constructa CG4A56U5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Constructa Manualer
11 Mars 2026
23 Oktober 2025
1 April 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026