Constructa CG4A04V9 Bruksanvisning
Constructa DISKmaskiner CG4A04V9
Läs gratis den bruksanvisning för Constructa CG4A04V9 (42 sidor) i kategorin DISKmaskiner. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Constructa CG4A04V9 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/42

QO *HEUXLNVDDQZLM]LQJ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Constructa |
| Kategori: | DISKmaskiner |
| Modell: | CG4A04V9 |
| Vikt: | 30000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 290 kWh |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Antal tvättprogram: | 4 |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 1.02 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 3360 l |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 52 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Nej |
| Vattenförbrukning per omgång: | 12 l |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Längd på anslutningsslang: | 1.65 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.9 m |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 12 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Eco, Pre-wash, Quick, Normal |
| Kontrollpanelens färg: | Stainless steel, White |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 815 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 875 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Constructa CG4A04V9 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
DISKmaskiner Constructa Manualer
21 Oktober 2024
16 Oktober 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
30 Juli 2024
30 Juli 2024
30 Juli 2024
29 Juli 2024
28 Juli 2024
DISKmaskiner Manualer
Nyaste DISKmaskiner Manualer
5 April 2025
26 Februari 2025
28 Januari 2025
15 Januari 2025
11 Januari 2025
11 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025