Constructa CG6A52V8 Bruksanvisning
Constructa DISKmaskiner CG6A52V8
Läs gratis den bruksanvisning för Constructa CG6A52V8 (44 sidor) i kategorin DISKmaskiner. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Constructa CG6A52V8 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

QO *HEUXLNVDDQZLM]LQJ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Constructa |
| Kategori: | DISKmaskiner |
| Modell: | CG6A52V8 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 266 kWh |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.93 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 2660 l |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 48 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9.5 l |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Längd på anslutningsslang: | 1.65 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.9 m |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 14 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Eco, Pre-wash, Quick, Intensive, Normal |
| Kontrollpanelens färg: | Stainless steel, White |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 815 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 875 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Constructa CG6A52V8 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
DISKmaskiner Constructa Manualer
21 Oktober 2024
16 Oktober 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
30 Juli 2024
30 Juli 2024
30 Juli 2024
29 Juli 2024
28 Juli 2024
DISKmaskiner Manualer
Nyaste DISKmaskiner Manualer
5 April 2025
26 Februari 2025
28 Januari 2025
15 Januari 2025
11 Januari 2025
11 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025