Constructa CG6VX00HAD Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Constructa CG6VX00HAD (1 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 38 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
202
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Constructa |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | CG6VX00HAD |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 36100 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Torksystem: | Värmeväxlare |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 84 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Tyskland |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Extra torr: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.836 kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Korgar justerbar placering: | Övre |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Vikt inkl. förpackning: | 38000 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ F |
| Djup med öppen dörr: | 1150 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | D |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Periodlängd: | 270 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.65 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.9 m |
| Antal kuvert: | 13 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | 60min 65°C, Auto 45-65°C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Quick |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Installationsfack, höjd (min): | 815 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 875 mm |
| Justering av fötter: | 60 mm |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Wi-Fi-styrning: | Ja |
| Indikatorljus för golv: | Ja |
| Övre korgens justerbara höjdnivåer: | 3 |
Diskmaskin Constructa Manualer
11 Mars 2026
23 Oktober 2025
1 April 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026