Constructa CX37EK01T Bruksanvisning
Constructa Övrig köksutrustning CX37EK01T
Läs gratis den bruksanvisning för Constructa CX37EK01T (16 sidor) i kategorin Övrig köksutrustning. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Constructa CX37EK01T eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

'
[de] Gebrauchsanleitung2
[fr]Notice d’utilisation8
[en]Instruction manual13
[nl] Gebruiksaanwijzing17
CM623052
Kochfeld
Table de cuisson
Hob
Kookplaat
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Constructa |
| Kategori: | Övrig köksutrustning |
| Modell: | CX37EK01T |
| Grill: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Temperatur (min): | 30 ° C |
| Temperatur (max): | 275 ° C |
| Snabb värme: | Ja |
| Ramfärg: | Rostfritt stål |
| RS-232 port: | 1 |
| Maximal temperatur (konventionell): | 275 ° C |
| Maximal temperatur (konvektion): | 275 ° C |
| Ugnens höjd: | 595 mm |
| Ugnens bredd: | 594 mm |
| Ugnsdisplay: | Ja |
| Antal displayportar: | 2 |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens ingångsfrekvens: | 50/60 hz |
| Kompositvideo ut: | 1 |
| Ugnens nettokapacitet: | 63 l |
| Ugnens innermått (B x D x H): | 480 x 415 x 357 mm |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1.2 |
| Hårddiskkapacitet: | 256 GB |
| Djup med öppen dörr: | 1040 mm |
| Lamptyp: | halogen |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1110044 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av spishäll: | Keramisk |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 145 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Stor |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 4: | 265 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Sjudning |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 180 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 210 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Vanlig |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1200 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 2000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2200 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 2400 W |
| Ugnström: | - W |
| Normalkokning: | Ja |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 11.1 kWh |
| Ingående kompositvideo: | 2 |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Digital optisk utgång för ljud: | 2.4 |
| Ljudingång (vänster och höger): | 5.6 |
| Ram formulär: | Framkant |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 0.3 |
| Antal kokzoner som kan användas samtidigt: | 4 |
| Antal DVI-I anslutningar: | 3 |
| Form på standardplatta/tillagningsyta: | Rund |
| Form på stor platta/tillagningsyta: | Rund |
| Form på småkokningsplatta/tillagningsyta: | Rund |
| Temperatur, ugnslucka (max): | 50 ° C |
| Ugnens färg: | Rostfritt stål |
| Typ av ugnskontroll: | Rotations- |
| Typ av ugnsdisplay: | LED |
| Ugnens djup: | 548 mm |
| Ugnens vikt: | 38000 g |
| Ugnens installationsbredd: | 560 mm |
| Ugnens installationsdjup: | 550 mm |
| Ugnens installationshöjd: | 595 mm |
| Ugnens ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| Spishällens färg: | Svart |
| Typ av spishällskontroll: | Röra |
| Spishällens bredd: | 58.3 mm |
| Spishällens höjd: | 43 mm |
| Spishällens djup: | 513 mm |
| Spishällens installationsbredd: | 560 mm |
| Spishällens installationshöjd: | 43 mm |
| Spishällskontrollernas placering: | Framsida |
| Energiklass, ugn: | A |
| Spishällens anslutningseffekt (el): | 7800 W |
| Spishällens installationsdjup: | 490 mm |
| Spishällens ingångsfrekvens: | 50/60 hz |
| Spishällens ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| Spishällens certifiering: | CE, VDE |
| Förpackningsvikt, spishäll: | 8000 g |
| Spishällens vikt: | 8000 g |
| Förpackningshöjd, spishäll: | 100 mm |
| Förpackningsbredd, spishäll: | 590 mm |
| Förpackningsdjup, spishäll: | 750 mm |
| Spishällens installationsdjup (max): | 500 mm |
| Spishällens installationsdjup (min): | 490 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Constructa CX37EK01T ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övrig köksutrustning Constructa Manualer
9 September 2024
2 September 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
21 Augusti 2024
5 Augusti 2024
29 Juli 2024
29 Juli 2024
Övrig köksutrustning Manualer
Nyaste Övrig köksutrustning Manualer
7 April 2025
5 April 2025
28 Januari 2025
26 Januari 2025
14 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025