Cooler Master MasterLiquid ML240P Mirage Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Cooler Master MasterLiquid ML240P Mirage (1 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
396
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Cooler Master |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | MasterLiquid ML240P Mirage |
| Vikt: | 1653 g |
| Höjd: | 372 mm |
| Förpackningens bredd: | 460 mm |
| Modell: | Allt-i-ett vätskekylare |
| Maximalt luftflöde: | 60.95 cfm |
| Maximalt lufttryck: | 2.33 mmH2O |
| Fläkthastighet (max): | 2000 RPM |
| Vattenblockets djup: | 85 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 585 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2700 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Pumpspänning: | 12 V |
| Belysningsfärg: | Multi |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733080 |
| Antal fläktar: | 2 fläkt/-ar |
| LED-belysning: | Ja |
| Lämplig placering: | Processor |
| Stöd för pulsbreddsmodulering (PWM): | Ja |
| Mått, fläkt (B x D x H): | 120 x 120 x 26 mm |
| Fan kontakt: | 3-pin + 4-pin |
| Kylarbredd: | 120 mm |
| Kylardjup: | 277 mm |
| Kylarhöjd: | 27 mm |
| Vattenblockets bredd: | 80 mm |
| Vattenblockets höjd: | 41.7 mm |
| Kylarmaterial: | Aluminium |
| Fläktbrusnivå (max): | 27 dB |
| Fan spänning: | 12 V |
| Pumpanslutning: | 4-stift |
| Pumpbrusnivå: | 20 dB |
| Fläktström: | 0.3 A |
| Pumpens strömförbrukning: | 3.96 W |
| Fläktens medeltid till fel (MTTF): | 160000 h |
| Fläktens strömförbrukning: | 3.6 W |
| Pumpens medeltid till fel (MTTF): | 160000 h |
Inte kategoriserad Cooler Master Manualer
23 Februari 2025
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025