CoolerMaster MasterSet MS120 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för CoolerMaster MasterSet MS120 (6 sidor) i kategorin Tangentbord. Denna manual har varit användbar för 37 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
6
Nedladdningar
698
Produktspecifikationer
| Varumärke: | CoolerMaster |
| Kategori: | Tangentbord |
| Modell: | MasterSet MS120 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 343.88 g |
| Bredd: | 174.6 mm |
| Djup: | 66.8 mm |
| Höjd: | 228.6 mm |
| Blåtand: | Ja |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, HFP, HSP |
| Närfältskommunikation (NFC): | Ja |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Certifiering: | CE, FCC, IC, WEEE |
| Bärmetod: | Hoofdband |
| Rekommenderad användning: | Kantoor/callcenter |
| Typ av headset: | Monauraal |
| Impedans: | 32 Ohm |
| Placera högtalare hörlurar: | Circumaural |
| Hörlurars frekvensområde: | 20 - 20000 Hz |
| Anslutningsområde: | 91.5 m |
| Mikrofontyp: | Boom |
| Hörlurskänslighet: | 123 dB |
| Standbytid: | 500 uur |
| Laddningskälla: | USB |
| Diameter på högtalaren: | 36 mm |
| Taltid: | 24 uur |
| Mikrofonfrekvens: | 100 - 10000 Hz |
| Typ produkt: | Headset |
| Laddbart batteri: | Ja |
| Brusreducerande mikrofon: | Ja |
| Kassett för mikrofon: | 6 mm |
Tangentbord CoolerMaster Manualer
20 September 2024
20 September 2024
20 September 2024
20 September 2024
20 September 2024
Tangentbord Manualer
Nyaste Tangentbord Manualer
3 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026