Corberó CCHEV602X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Corberó CCHEV602X (52 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Corberó CCHEV602X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Manual de usuario de horno integrado
ES
CCH420X
Forno Embutido / Manual de Utilizador
PT
EN
Built-in Oven and Hob Set / User Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Corberó |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CCHEV602X |
| Produkttyp: | Spis med ugn |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | - mm |
| Höjd: | 795 mm |
| Antal funktioner: | 6 |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.81 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Automatisk avstängning av ugnen: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 650 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 37500 g |
| Ugnens nettokapacitet: | 72 l |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Barnsäkert: | Ja |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av spishäll: | Spishäll spiral |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 210 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Vanlig |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Medium |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Diameter på platta/tillagningsyta 4: | 145 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Stor |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 145 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 180 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Vanlig |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Framsida |
| Ugnström: | 2600 W |
| Typ av ytskikt: | Glas |
| Handtagets färg: | Svart |
| Ugnens dörröppning: | Nedfällbar öppning |
| Ugnens placering: | Övre |
| Antal glaspaneler dörr: | 2 |
| Enkel att rengöra (ugn): | Ja |
| Material i ugnens dörr: | Glas |
| Ugnstimer: | Nej |
| Kontrollpanelens material: | Glas |
| Stopp till ugnsgaller: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Corberó CCHEV602X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Corberó Manualer
1 September 2025
27 Augusti 2025
23 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
1 Mars 2025
1 Mars 2025
27 Februari 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026