Corberó CCHV659MXG Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Corberó CCHV659MXG (67 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Corberó CCHV659MXG eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/67

ESHorno Empotrable / Manual de Usuario
CCH V 659 MXG
PT
Forno Embutido / Manual de Utilizador
EN
Built-in Oven / User Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Corberó |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CCHV659MXG |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 28400 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 575 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Förpackningens bredd: | 650 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Låddjup: | 640 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 30900 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 69 l |
| Dörrmaterial: | Glas |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Installationsfack, bredd: | - mm |
| Installationsfack, djup: | - mm |
| Installationsfack, höjd: | - mm |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Front / Top front |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | - l |
| Totalt ugn: | 2600 W |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | - kWh |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Antal tillagningsprogram: | 8 |
| Grillgaller ingår: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 2 |
| Brödbakningsförmåga: | Nej |
| Monteringsutrymme, bredd (min): | - mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Corberó CCHV659MXG ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Corberó Manualer
1 September 2025
27 Augusti 2025
23 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
1 Mars 2025
1 Mars 2025
27 Februari 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026