Corberó CCIG3BL603 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Corberó CCIG3BL603 (72 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Corberó CCIG3BL603 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

MANUAL DE INSTRUCCIONES
MANUAL DE INSTRUÇÕES
INSTRUCTION MANUAL
Modelos:
Placa de
Placa de Vitrocerámica
CCIG3BL603
CCVG4BL643 / CCVG3BL573
Inducción
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Corberó |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CCIG3BL603 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 7900 g |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 62 mm |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Förpackningens bredd: | 645 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 575 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8500 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 9 |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 490 mm |
| Installationsfack, höjd: | 58 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 3 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 3 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 180 mm |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger fram |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 160 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 300 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1800 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1200 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2500 W |
| Typ av ytskikt: | Glas |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Kokzon 3, boost: | 3000 W |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 6000 W |
| Anslutningseffekt (gas): | - W |
| Spisens bredd, storlek: | 59 cm |
| 99-minuterstimer: | 99 min |
| Integrerad huva: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Corberó CCIG3BL603 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Corberó Manualer
1 September 2025
27 Augusti 2025
23 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
1 Mars 2025
1 Mars 2025
27 Februari 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026