Corberó CCIM3F300 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Corberó CCIM3F300 (74 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Corberó CCIM3F300 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/74

CCIM3F300
CCIM3F300
INDUCCIÓN 3 FUEGOS
Manual de instruções
Modelo:CCIM3F300
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Corberó |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CCIM3F300 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 8700 g |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 62 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 645 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 560 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9700 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 9 |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 490 mm |
| Installationsfack, höjd: | 58 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 3 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 3 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 210 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Extra stor |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Stor |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Främre till vänster |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 160 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 300 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Sjudning |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Vänster bak |
| Manöverplats: | Övre, bak |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2300 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1300 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2600 W |
| Precisionspenna: | Ja |
| Kokzon 3, boost: | 3000 W |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 6600 W |
| Anslutningseffekt (gas): | 0 W |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Spisens bredd, storlek: | 59 cm |
| 99-minuterstimer: | 99 min |
| Antal boostrar: | 3 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Corberó CCIM3F300 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Corberó Manualer
1 September 2025
27 Augusti 2025
23 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
1 Mars 2025
1 Mars 2025
27 Februari 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026