Dedra DED7038V Bruksanvisning
Sida 1/28
DED7038V
hergestellt wurden die nach dem: 01.07.2020
Kontakt
Dedra Exim Sp. z o.o., ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszków
Tel. +48 22 73 83 777 wew. 129, 165, fax +48 22 73 83 779
[email protected] www.dedra.pl
7038V.131224.V2
PL
Ładowarka dwu-stanowiskowa 2x2,3A
Instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną
HU
Kétaljzatos töltő 2x2,3A
Használati Utasítás Garanciajeggyel
EN
Two-station charger 2x2.3A
Instruction manual with guarantee card
RO
Încărcător cu două poziții 2x2,3A
Instrucțiuni de utilizare și certificat de garanție
CZ
Duální nabíječka 2x2, 3A
Návod k obsluze se záručním listem
SI
Polnilec z dvema postajama 2x2,3A
Navodila za uporabo z garancijsko kartico
SK
Nabíjačka s dvoma slotmi 2x2, 3 A
Užívateľská príručka so záručným listom
BG
Зарядно устройство с две станции 2x2.3A
Инструкции за експлоатация с гаранционна карта
LT
Dviejų vietų kroviklis 2x2,3A
Naudojimo instrukcija su Garantiniu lapu
UA
Двостанційний зарядний пристрій 2х2.3А
Інструкція з експлуатації з гарантійним талоном
LV
Divu vietu lādēšanas adapteris 2x2,3A
Lietošanas instrukcija ar garantijas talonu
DE
Ladegerät für zwei Akkus 2x2, 3A
Bedienungsanleitung mit Garantiekarte
HR
Dupli punjač 2x2, 3A