Fagor CP-202 Bruksanvisning
Fagor ej kategoriserat CP-202
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor CP-202 (18 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Fagor CP-202 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

MANUAL DE INSTRUCCIONES
MANUAL DE INSTRUÇÕES
INSTRUCTIONS FOR USE
MANUEL D’UTILISATION
GEBRAUCHSANWEISUNG
N.I.F. F-20.020.517 - Bº. San Andrés, nº 18 • Apartado 49 -
20500 MONDRAGON (Guipúzcoa) ESPAÑA
QUITAPELUSAS / TIRA-BORBOTOS /
LINT SHAVER / BROSSE ÉLIMINE-BOULOCHES
/ FUSSELENTFERNER
MOD.: CP-202
DIRECCION DEL VENDEDOR - CARIMBO DO VENDEDOR - SELLER’S STAMP - SCEAU DU VENDEUR - STEMPEL DES VERKÄUFERS
GARANTIA - GUARANTEE - GARANTIE
ART.:
Quitapelusas
Tira-borbotos
Lint shaver
Brosse élimine-bouloches
Fusselentferner
COD.: MOD.:
976010054 CP-202
FECHA DE VENTA - DATA DE VENDA - DATE OF PURCHASE - DATE DE VENTE - VERKAUFSDATUM
NOMBRE Y DIRECCION DEL COMPRADOR - NOME E MORADA DO COMPRADOR -
NAME AND ADDRESS OF PURCHASER - NOM ET ADRESSE DU CLIENT - NAME UND ANSCHRIFT DES KÄUFERS
TALÃO
TALÃO
TALÃO
321
✁
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | CP-202 |
| Vikt: | 178 g |
| Bredd: | 67 mm |
| Djup: | 140 mm |
| Höjd: | 74 mm |
| Förpackningens bredd: | 310 mm |
| Rengöringsborste: | Ja |
| Batterityp: | AA |
| Antal batterier: | 4 |
| Produktens färg: | Green, White |
| Låddjup: | 320 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 251 g |
| Strömförbrukning (vanlig): | 3 W |
| Batterispänning: | 1.5 V |
| Löstagbar behållare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor CP-202 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Fagor Manualer
2 Juni 2025
2 Juni 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026