Fagor FA2532 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FA2532 (56 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Fagor FA2532 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

• MANUALDE INSTRUCCIONES
• MANUALDE INSTRUÇÕES
• GUIDE D'INSTALLATION ETD'UTILISATION
• INSTRUCTION FOR USE
• BEDIENUNGSANLEITUNG
• GEBRUIKSAANWIJZING
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA2532 |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 580 mm |
| Höjd: | 1430 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 208 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Fryskapacitet brutto: | 41 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 214 l |
| Kylkapacitet brutto: | 173 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FA2532 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026