Fagor FFK6835X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FFK6835X (68 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Fagor FFK6835X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

0
8
2
3
6
7
7
6
9
3
5
4
L
3
1
6
L
1
3
K
G
2
4
M
0
7
9
0
8
2
3
6
7
7
6
9
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFK6835X |
| Inbyggd display: | LCD |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 2004 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 288 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.79 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220 - 240V, 50Hz |
| LED-indikatorer: | Temperatur |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 322 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 88 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 72 l |
| Fryskapacitet brutto: | 101 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 362 l |
| Kylkapacitet brutto: | 261 l |
| Kylkapacitet netto: | 254 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FFK6835X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026