Fagor FC-34LA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FC-34LA (56 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Fagor FC-34LA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

• MANUALDE INSTRUCCIONES
• MANUALDE INSTRUÇÕES
• GUIDE D'INSTALLATION ETD'UTILISATION
• INSTRUCTION FOR USE
• BEDIENUNGSANLEITUNG
• GEBRUIKSAANWIJZING
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FC-34LA |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 53000 g |
| Bredd: | 544 mm |
| Djup: | 564 mm |
| Höjd: | 1526 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 292 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.8 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Vikt inkl. förpackning: | 57000 g |
| Formfaktor: | Upprätt |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ström: | 0.6 A |
| Total kapacitet netto: | 210 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Fryskapacitet netto.: | 68 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 142 l |
| Porttyp: | Dubbel |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FC-34LA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026