Fagor FD2825NFX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FD2825NFX (64 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Fagor FD2825NFX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

MANUALDEINSTRUCCIONES
MANUALDEINSTRU
ÇÕES
BEDIENUNGSANLEITUNG
INSTRUCTIONFORUSE
MANUELD’UTILISATION
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FD2825NFX |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 680 mm |
| Höjd: | 1713 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 292 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.8 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220-240 V, 50 Hz |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 7.5 h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 332 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 154 W |
| Fryskapacitet netto.: | 57 l |
| Fryskapacitet brutto: | 70 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 348 l |
| Kylkapacitet brutto: | 278 l |
| Kylkapacitet netto: | 275 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FD2825NFX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026