Fagor FCT682 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FCT682 (74 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Fagor FCT682 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/74

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FCT682 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Förpackningens vikt: | 10900 g |
| Förpackningens bredd: | 810 mm |
| Djuppackning: | 226 mm |
| Förpackningshöjd: | 595 mm |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Justerbar i höjdled: | Nee |
| Skärm diagonal: | 31.5 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 178 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 178 ° |
| Medföljande kablar: | AC |
| Skärmform: | Gebogen |
| Typiskt kontrastförhållande: | 3000:1 |
| Marknadspositionering: | Gamen |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nee |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Ja |
| Kabellåsspårtyp: | Kensington |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 2 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| Display, antal färger: | 16.78 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.5 W |
| Maximal uppdateringshastighet: | 165 Hz |
| HD typ: | Quad HD |
| Ljudingångar: | Nee |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Displayteknik: | LED |
| Respons tid: | 1 ms |
| Pixelpitch: | 0.272 x 0.272 mm |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1440 |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 100 x 100 mm |
| Ljusstyrka (typiskt): | 250 cd/m² |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Digital horisontell frekvens: | 30 - 185 kHz |
| Digital vertikal frekvens: | 48 - 165 Hz |
| RGB färgrymd: | sRGB |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Djup (utan bas): | 87.33 mm |
| Höjd (utan bas): | 426.15 mm |
| Bredd (utan bas): | 709.75 mm |
| Vikt (utan bas): | 7250 g |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Enhetsbredd (med stativ): | 709.75 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 213.77 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 507.12 mm |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| Typ av panel: | VA |
| Roterbar: | Ja |
| Horisontellt vridbar: | -10 - 10 ° |
| Bildstorlek (diagonal): | 801 mm |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Bildområde: | Mat |
| Inbyggd USB-hubb: | Nee |
| Bildstorlek (horisontell): | 697.34 mm |
| Bildstorlek (vertikal): | 392.25 mm |
| Stativ ingår: | Ja |
| Fötter färg: | Zwart |
| sRGB-täckning (genomsnitt): | 120 procent |
| Flimmerfri teknik: | Ja |
| Teknik för lågt blått ljus: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 28 W |
| Tiltvinkelområde: | -5 - 15 ° |
| lutningsjusteringar: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FCT682 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026