Fagor FFK6885X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FFK6885X (68 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Fagor FFK6885X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

0
8
2
3
6
7
7
6
9
3
5
4
L
3
1
6
L
1
3
K
G
2
4
M
0
7
9
0
8
2
3
6
7
7
6
9
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFK6885X |
| Inbyggd display: | LCD |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 2004 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 235 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Nej |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 11 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 326 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 72 l |
| Fryskapacitet brutto: | 101 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 362 l |
| Kylkapacitet brutto: | 261 l |
| Kylkapacitet netto: | 254 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
| Anti-bakteriell funktion: | Nej |
| Mittfacket: | Nej |
| Luftfuktarfunktion: | Nej |
| Automatisk stängningssystem: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FFK6885X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026