Fagor FD2825NF Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Fagor FD2825NF (64 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
64
Nedladdningar
508
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FD2825NF |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 680 mm |
| Höjd: | 1713 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 292 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.8 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220-240 V, 50 Hz |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 7.5 h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 332 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 154 W |
| Fryskapacitet netto.: | 57 l |
| Fryskapacitet brutto: | 70 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 348 l |
| Kylkapacitet brutto: | 278 l |
| Kylkapacitet netto: | 275 l |
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026