Fagor FFK6225X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FFK6225X (68 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Fagor FFK6225X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

0
8
2
3
6
7
7
6
9
3
5
4
L
3
1
6
L
1
3
K
G
2
4
M
0
7
9
0
8
2
3
6
7
7
6
9
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFK6225X |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 1704 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 286 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 9 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Nej |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Nej |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 258 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 72 l |
| Fryskapacitet brutto: | 101 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 295 l |
| Kylkapacitet brutto: | 194 l |
| Kylkapacitet netto: | 186 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
| Mittfacket: | Nej |
| Luftfuktarfunktion: | Nej |
| Automatisk stängningssystem: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FFK6225X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026