Fagor FIC-542 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FIC-542 (56 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Fagor FIC-542 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FIC-542 |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1775 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 266 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.73 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 9 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220-230 V, 50 Hz |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 14 h |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 245 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Fryskapacitet netto.: | 69 l |
| Fryskapacitet brutto: | 81 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 258 l |
| Kylkapacitet brutto: | 177 l |
| Kylkapacitet netto: | 176 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FIC-542 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026