Fantec GL-35DSR Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fantec GL-35DSR (39 sidor) i kategorin Server. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Fantec GL-35DSR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/39

EN
FANTEC GL-35DSR
Network Attached Storage for 2 HDDs
User Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fantec |
| Kategori: | Server |
| Modell: | GL-35DSR |
| Vikt: | 1500 g |
| Strömförsörjning: | 100 - 240V |
| Certifiering: | CE/FCC, WEEE, RoHS |
| Kabelteknik: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Uteffekt: | 57 W |
| Kompatibla operativsystem: | Windows 2000/XP/Vista/7\nMac\nLinux |
| Total installerad lagringskapacitet: | 3 TB |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 1000 Mbit/s |
| Antal lagringsenheter som stöds: | 2 |
| Fläkt: | 40 mm |
| Nätverksegenskaper: | Gigabit Ethernet |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Produktstorlek (BxDxH): | 170 x 80 x 120 mm |
| Stöd för nätverksprotokoll: | CIFS, SMB, NFS, HTTP, SNMP, FTP |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 3 |
| RAID-nivåer: | 0, 1 |
| Antal fläktar: | 1 fläkt/-ar |
| Antal installerade lagringsenheter: | 2 |
| Lagringsenhetens gränssnitt: | SATA |
| Länk-/aktivitets-LED: | Ja |
| Lagringsenhetens kapacitet: | 1500 GB |
| Lagringsenhetens storlek: | 3.5 " |
| Anslutning LEDs: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fantec GL-35DSR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Server Fantec Manualer
20 September 2024
20 September 2024
18 September 2024
Server Manualer
Nyaste Server Manualer
1 April 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Februari 2026
3 Februari 2026
31 Januari 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
26 Januari 2026
20 Oktober 2025