Ferguson Regent i100 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Ferguson Regent i100 (31 sidor) i kategorin Radio. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Ferguson Regent i100 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/31

Regent
®
i100
Radio internetowe
z FM/DAB+/Bluetooth
Instrukcja obsługi
Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią tego podręcznika
przed użyciem urządzenia.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Ferguson |
| Kategori: | Radio |
| Modell: | Regent i100 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 185 mm |
| Djup: | 115 mm |
| Höjd: | 110 mm |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Frekvensband: | DAB, DAB+, FM |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal inbyggda högtalare: | 1 |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Typ av tuner: | Digital |
| Impedans: | 4 Ω |
| Väckarklocka: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Termometer: | Nej |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 20 % |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Drivenhet: | 76.2 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Snooze funktion: | Ja |
| Skärmtyp: | LCD |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Uteffekt (RMS): | 5 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kryptering/säkerhet: | WEP, WPA, WPA2 |
| Subwooferns högtalarelement, diameter (imperial): | 3 " |
| Likströmsingång: | Ja |
| Linje ut: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömkälla: | AC |
| Färgsättning: | Monokromatiskt |
| Bluetooth: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Dockningsstation ingår: | Nej |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Hörbart larm: | Ja |
| Aux-In: | Ja |
| Typ av radio: | Bärbar |
| FM band: | 87.5 - 108 MHz |
| Likströmsdriftspänning: | 5 V |
| Projicering: | Nej |
| DAB-frekvensomfång: | 174.928 - 239.2 MHz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Ferguson Regent i100 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Radio Ferguson Manualer
7 Januari 2025
30 December 2025
24 September 2024
14 September 2024
3 September 2024
29 Augusti 2024
26 Augusti 2024
9 Augusti 2024
Radio Manualer
Nyaste Radio Manualer
30 Mars 2026
28 Mars 2026
22 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Mars 2026
11 Mars 2026
5 Mars 2026