Ferm MM-960 Bruksanvisning
Ferm Multimeter MM-960
Läs gratis den bruksanvisning för Ferm MM-960 (16 sidor) i kategorin Multimeter. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Ferm MM-960 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Ferm B.V. • P.O. Box 134 • 8280 AC Genemuiden • NL • www.ferm.com0208/29
USER’S MANUAL
GEBRAUCHSANWEISUNG
GEBRUIKSAANWIJZING
MODE D’EMPLOI
êìäéÇéÑëíÇé èé ùäëèãìÄíÄñàà
Art.nr. 185960
Ferm MM-960
Digital Multimeter
Digitales Vielfachmeßgerät
Digitale Multimeter
Multimètre numérique
ñËÙÓ‚ÓÈ
ÏÛθÚËÏÂÚ-ÚÂÒÚÂ
UKSubject to change
DÄnderungen vorbehalten
NLWijzigingen voorbehouden
FSous réserve de modifications
SVÄndringar förbehålles
SUPidätämme oikeuden muutoksiin
NORett till endringer forbeholdes
DKRet til ændringer forbeholdes
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Ferm |
| Kategori: | Multimeter |
| Modell: | MM-960 |
| Färg på produkten: | Stainless steel, White |
| Vikt: | 2000 g |
| Sladdlängd: | - m |
| Förpackningens vikt: | 2700 g |
| Snäll: | Droogstrijken |
| Indikator ljus: | Ja |
| Automatiskt anti-kalksystem: | Nee |
| Antal befattningar: | 6 |
| Vertikal ångfunktion: | Nee |
| Variabel ånga: | Nee |
| Steam boost prestanda: | - g/min |
| Steam boost funktion: | Nee |
| Järnets kraft: | 1000 W |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Ferm MM-960 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Multimeter Ferm Manualer
3 September 2024
3 September 2024
11 Augusti 2024
25 Juli 2024
Multimeter Manualer
Nyaste Multimeter Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
28 Februari 2026
27 Februari 2026
23 Februari 2026
20 Oktober 2025
13 Oktober 2025
7 Oktober 2025
7 Oktober 2025
26 September 2025