Festool C 12 Li 1,5 Plus Bruksanvisning
Festool Borrmaskin C 12 Li 1,5 Plus
Läs gratis den bruksanvisning för Festool C 12 Li 1,5 Plus (32 sidor) i kategorin Borrmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Festool C 12 Li 1,5 Plus eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Festool |
| Kategori: | Borrmaskin |
| Modell: | C 12 Li 1,5 Plus |
| Vikt: | 1300 g |
| Laddningstid: | 25 min |
| Batterikapacitet: | 1.5 Ah |
| Produktdesign: | Borr med pistolgrepp |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Produktens färg: | Black, Green |
| Skruvdiameter (max): | 13 mm |
| Chuck typ: | utan nyckel |
| Borrning: | Ja |
| Batterispänning: | 10.8 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Borr-Ø i stål (max): | 14 mm |
| Borr-Ø i trä (max): | 25 mm |
| Maximalt vridmoment (mjuk applikationer): | 20 nm |
| Tomgång (1: a växeln): | 450 RPM |
| Tomgångsvarvtal (2: a växeln): | 1500 RPM |
| Maximalt vridmoment (hård applikationer): | 34 nm |
| Skruvdragning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Festool C 12 Li 1,5 Plus ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Borrmaskin Festool Manualer
21 September 2024
12 September 2024
9 September 2024
6 September 2024
25 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
20 Augusti 2024
19 Augusti 2024
19 Augusti 2024
Borrmaskin Manualer
Nyaste Borrmaskin Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
18 Mars 2026