Fridgemaster MTM48120MFB Bruksanvisning
Fridgemaster Frys MTM48120MFB
Sida 1/19
MTM48120F
MTM48120FS
MTM48120FB
MTM48120MF
MTM48120MFS
MTM48120MFB
Betygsätt denna manual
4.6/5 (3 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Fridgemaster
Kategori: Frys
Modell: MTM48120MFB
Inbyggd display: Nej
Vikt: 31000 g
Bredd: 481 mm
Djup: 510 mm
Höjd: 1180 mm
Årlig energiförbrukning: 208 kWh
Ismaskin: Nej
Förpackningens bredd: 527 mm
Fryskapacitet: 0 kg/24h
Frysläge: Högst placerad
antal stjärnor: 3*
Justerbara fötter: Ja
Justerbara hyllor: Ja
Produktens färg: Svart
Kontrolltyp: Rotations-
Låddjup: 548 mm