Fridgemaster MTM48120MFB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
10.5 MB
Antal sidor
19
Nedladdningar
1.741
Betygsätt denna manual
4.6/5 (3 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Fridgemaster
Kategori: Frys
Modell: MTM48120MFB
Inbyggd display: Nej
Vikt: 31000 g
Bredd: 481 mm
Djup: 510 mm
Höjd: 1180 mm
Årlig energiförbrukning: 208 kWh
Ismaskin: Nej
Förpackningens bredd: 527 mm
Fryskapacitet: 0 kg/24h
Frysläge: Högst placerad
antal stjärnor: 3*
Justerbara fötter: Ja
Justerbara hyllor: Ja
Produktens färg: Svart
Kontrolltyp: Rotations-
Låddjup: 548 mm