Hanwha HCB-7000PHA Bruksanvisning
Hanwha övervakningskamera HCB-7000PHA
Läs gratis den bruksanvisning för Hanwha HCB-7000PHA (38 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hanwha HCB-7000PHA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

High Resolution Box Camera
User Manual
HCB-7000A
HCB-7000PHA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hanwha |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | HCB-7000PHA |
| Vikt: | 398 g |
| Bredd: | 59.6 mm |
| Djup: | 116.6 mm |
| Höjd: | 68.4 mm |
| Wi-Fi: | Nej |
| Maximal upplösning: | - pixlar |
| Antal kameror: | 1 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Fokus: | Manuell |
| Optisk sensorstorlek: | 1/3 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| vitbalans: | ATW, AWC, Indoor, Manual, Outdoor |
| Modell: | CCTV övervakningskamera |
| Antal linser: | 1 |
| Antal sensorer: | 1 |
| Highlight Compensation (HLC): | Ja |
| RS-485-portar: | 1 |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR): | Ja |
| Produktens färg: | Black, White |
| Slutartid: | 1/30 - 1/12000, 1/25 - 1/12000 s |
| Formfaktor: | Stifthylsa |
| Video rörelsedetektor: | Ja |
| Material, hölje: | Gjuten aluminium |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Dag / nattläge: | Ja |
| Monteringssätt: | Innertak/vägg |
| Minimibelysning: | 0.009 lx |
| Kameraslutningstyp: | Elektronisk |
| Totalt megapixel: | 4 MP |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Integritetsskydd: | Ja |
| Bakgrundsbelysningskompensation (BLC): | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Bluetooth: | Nej |
| Larm ingång / utgång: | Ja |
| Infrarött (IR) gränsfilter: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hanwha HCB-7000PHA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Hanwha Manualer
18 Februari 2026
16 Februari 2026
15 Februari 2026
14 Februari 2026
5 Februari 2026
5 Februari 2026
3 Februari 2026
3 Februari 2026
3 Februari 2026
1 Februari 2026
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026