Harper SKOOPY Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Harper SKOOPY (24 sidor) i kategorin dammsugare. Denna manual har varit användbar för 39 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
3.3 MB
Antal sidor
24
Nedladdningar
1.363
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Harper |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | SKOOPY |
| Vikt: | 4800 g |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Sladdlängd: | - m |
| Vakuum: | 19 kPa |
| Korrekt användning: | Hem |
| Modell: | Cylinderdammsugare |
| Produktens färg: | Black, Grey |
| Rörmaterial: | Metall |
| Arbetsradie: | 5 m |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Max. ineffekt: | 2000 W |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Damm kapacitet: | - l |
| Rörtyp: | Teleskopisk |
dammsugare Harper Manualer
23 Augusti 2025
22 Augusti 2025
22 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026