Harvia Legend 6 WK150LDSL Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Harvia Legend 6 WK150LDSL (60 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Harvia Legend 6 WK150LDSL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

Инструкция по установке и эксплуатации дровяной каменки
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Harvia |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | Legend 6 WK150LDSL |
| Vikt: | 95 g |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 2 |
| Certifiering: | FCC, EN 55022, UL 69050-1, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6 |
| Uppfyller branschstandarder: | 802.3af, 802.3, 802.3u |
| Inspänning: | 44 - 75 V |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Mått (B x D x H): | 24.9 x 100 x 86.2 mm |
| Ström via Ethernet (PoE): | 24 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Harvia Legend 6 WK150LDSL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Harvia Manualer
8 Januari 2025
8 December 2024
8 December 2024
15 Oktober 2024
9 Oktober 2024
30 September 2024
31 Augusti 2024
27 Augusti 2024
26 Augusti 2024
25 Augusti 2024
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026