Hauck Change N Clean Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hauck Change N Clean (1 sidor) i kategorin Babyprodukt. Denna manual har varit användbar för 69 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
331
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hauck |
| Kategori: | Babyprodukt |
| Modell: | Change N Clean |
| Produkttyp: | Återanvändningsbar |
| Bredd: | 500 mm |
| Höjd: | 100 mm |
| Form: | Böjt |
| Material: | Skum |
| Hopfällbar: | Nej |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Rekommenderat kön: | Pojke/flicka |
| Produktens färg: | Grå |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Produktlängd: | 700 mm |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Uppblåsbara: | Nej |
| Maximal barn vikt: | 25 kg |
Babyprodukt Hauck Manualer
24 Augusti 2024
18 Augusti 2024
9 Augusti 2024
1 Augusti 2024
27 Juli 2024
Babyprodukt Manualer
Nyaste Babyprodukt Manualer
3 April 2025
26 Mars 2025
26 Mars 2025
26 Mars 2025
26 Mars 2025