Hauck Leisure e-motion Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hauck Leisure e-motion (32 sidor) i kategorin Baddare. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
406
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hauck |
| Kategori: | Baddare |
| Modell: | Leisure e-motion |
| Vikt: | 3100 g |
| Bredd: | 560 mm |
| Djup: | 700 mm |
| Höjd: | 640 mm |
| Förpackningens bredd: | 135 mm |
| Rekommenderad ålder (max): | - månad (er) |
| Rekommenderad ålder (min): | 0 månad (er) |
| Hopfällbar: | Ja |
| Bärremmar: | Ja |
| Produktens färg: | Rosa |
| Låddjup: | 720 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4250 g |
| Maximal barn vikt: | 9 kg |
| Hopvikta bredden: | 560 mm |
| Vikta djup: | 700 mm |
| Vikta höjd: | 350 mm |
| Leksaksbåge: | Ja |
| Ställbar stol: | Ja |
Baddare Hauck Manualer
20 September 2024
3 September 2024
18 Augusti 2024
17 Augusti 2024
1 Augusti 2024
Baddare Manualer
Nyaste Baddare Manualer
28 December 2024
22 September 2024
22 September 2024
22 September 2024
15 September 2024