Hauck Open N Stop 2 Bruksanvisning
Hauck bebisprodukt Open N Stop 2
Läs gratis den bruksanvisning för Hauck Open N Stop 2 (40 sidor) i kategorin bebisprodukt. Guiden har ansetts hjälpsam av 5 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hauck Open N Stop 2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

MANUAL CLOSING
SAFETY GATES
www.hauck.de
WARNINGS
!
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hauck |
| Kategori: | bebisprodukt |
| Modell: | Open N Stop 2 |
| Vikt: | 3600 g |
| Höjd: | 770 mm |
| Rekommenderad ålder (max): | 1 månad (er) |
| Material: | Metall |
| Modell: | Sittvagn för all terräng |
| Hopfällbar: | Ja |
| Minsta bredd: | 750 mm |
| Maximal bredd: | 800 mm |
| Antal platser: | 1 sittplatser |
| Justerbar bredd: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Enkel installation: | Ja |
| Föreslagen målgrupp: | Alla |
| Lätt att ta bort: | Ja |
| Typ av öppning: | Manuell |
| Indragbar: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hauck Open N Stop 2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
bebisprodukt Hauck Manualer
27 Mars 2026
27 Mars 2026
bebisprodukt Manualer
Nyaste bebisprodukt Manualer
2 April 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
20 Mars 2026
7 Mars 2026
1 Mars 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
28 Januari 2026
26 Januari 2026