Thule Sapling Bruksanvisning
Thule bebisprodukt Sapling
Läs gratis den bruksanvisning för Thule Sapling (72 sidor) i kategorin bebisprodukt. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Thule Sapling eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

Thule Sapling
Instructions
5560683001
Model No: 3204538, 3204539
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thule |
| Kategori: | bebisprodukt |
| Modell: | Sapling |
| Produkttyp: | Ryggsäck för babylift |
| Vikt: | 3600 g |
| Bredd: | 310 mm |
| Djup: | 350 mm |
| Höjd: | 730 mm |
| Material: | Nylon |
| Hopfällbar: | Ja |
| Justerbara remmar: | Ja |
| Produktens färg: | Grå |
| Linjär densitet (titer): | 420 D |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thule Sapling ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
bebisprodukt Thule Manualer
22 Juli 2025
21 Juli 2025
bebisprodukt Manualer
Nyaste bebisprodukt Manualer
2 April 2026
27 Mars 2026
27 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
20 Mars 2026
7 Mars 2026
1 Mars 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026