Heinner HBO-S569LDTGC-GBK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Heinner HBO-S569LDTGC-GBK (70 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Heinner HBO-S569LDTGC-GBK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/70

CUPTOARE INCORPORABILE
Modele:
HBO-S624LTG- IX
HBO-S567LDTGC- IX
HBO-S569LDTGC- GBK
www.heinner.ro
Cuptoare incorporabile
Clasa energeca A
Capacitate: 62L / 56L / 56L
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Heinner |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | HBO-S569LDTGC-GBK |
| Färg på produkten: | Meerkleurig |
| Förpackningens vikt: | 584 g |
| Förpackningens bredd: | 262 mm |
| Djuppackning: | 382 mm |
| Förpackningshöjd: | 565 mm |
| Rekommenderad ålder (max): | 99 jaar |
| Rekommenderad ålder (min): | 6 jaar |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Hållbarhetscertifikat: | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Föreslaget kön: | Jongen/meisje |
| Nettovikt kartong: | 2340 g |
| Antal bitar: | 302 stuk(s) |
| Ljudeffekter stöds: | Nee |
| Figur medföljer: | Ja |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 280 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 243 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 2690 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 398 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 4 stuk(s) |
| Typ produkt: | Bouwpakket |
| Produkter per palllager: | 36 stuk(s) |
| Lagen per pallet: | 4 stuk(s) |
| Antal lådor per palllager: | 9 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC) nummer (yttre) huvudförpackning: | 5702016604153 |
| EU TSD-varning: | Niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden |
| Baserat på: | Cartoon |
| Publiceringsdatum: | 04/10/2019 |
| Antal leksaksminifigurer: | 2 stuk(s) |
| Leverantörskod: | 95030035 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Heinner HBO-S569LDTGC-GBK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Heinner Manualer
18 Oktober 2025
14 Augusti 2025
12 Januari 2025
12 Januari 2025
12 Januari 2025
6 Januari 2025
6 Januari 2025
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026