Hikvision THC-B129-MS Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hikvision THC-B129-MS (2 sidor) i kategorin övervakningskamera. Denna manual har varit användbar för 6 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.583
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hikvision |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | THC-B129-MS |
| Färg på produkten: | Grey, White |
| Bredd: | 561 mm |
| Djup: | 391 mm |
| Höjd: | 416 mm |
| Dörrfärg: | Grijs |
| Användarmanual: | Ja |
| Kraftkälla: | Electrisch |
| Tillgångar: | 58 W |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Typ av strömkälla: | AC, DC |
| Husets-färg: | Grey, White |
| DC-spänningsingång: | 12 V |
| Bärhandtag: | Ja |
| Innehåll: | 45 l |
| Bärbar: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Avtagbart-lock: | Nee |
| Gångjärnslocket: | Ja |
| Runda hörn: | Ja |
| Isoleringsprestanda (delta kontra omgivningstemperatur): | 22 °C |
| Antal rum: | 1 |
| Fötter: | Ja |
| Innerbredd: | 450 mm |
| Inre höjd: | 304 mm |
| Inre djup: | 300 mm |
övervakningskamera Hikvision Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Februari 2026
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026