Hisense BIM325GI63DBG Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense BIM325GI63DBG (32 sidor) i kategorin Magnetron. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hisense BIM325GI63DBG eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

INSTRUCTIONS
FOR USE
OF A BUILT-IN
MICROWAVE OVEN
BIM325GI63DBG/742528
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Magnetron |
| Modell: | BIM325GI63DBG |
| Produkttyp: | Grillmikrovågsugn |
| Skivspelare: | Ja |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 17600 g |
| Bredd: | 594 mm |
| Djup: | 403 mm |
| Höjd: | 386 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Förpackningens bredd: | 654 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Konvektionsmatlagning: | Nej |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnsstorlek: | Liten |
| Ursprungsland: | Kina |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 446 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 19900 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ G |
| Dörrmaterial: | Glas |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50/60 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 5 |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Ström: | 10 A |
| Installationsfack, bredd: | 568 mm |
| Installationsfack, djup: | 403 mm |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Dörr färg: | Svart |
| Lucköppning: | Sidoöppning |
| Fördröjd start timer: | Nej |
| Barnsäkert: | Ja |
| Manual: | Ja |
| Invändig kapacitet: | 25 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 900 W |
| Tallriksstorlek: | 315 mm |
| Ansluten effekt: | 1450 W |
| Grill styrka: | 1200 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Dörröppningstyp: | Knapp |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Installationsfack, höjd (min): | 380 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 382 mm |
| Automatisk kokfunktion: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Nej |
| Antal tillagningsprogram: | 15 |
| Integrerad huva: | Nej |
| Avfrostning program mängd: | 2 |
| Tillagningsprogram: | Beef, Fish, Meat, Pasta, Pizza, Popcorn, Vegetables |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense BIM325GI63DBG ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Magnetron Hisense Manualer
29 Mars 2025
15 Februari 2025
7 December 2024
3 Oktober 2024
24 September 2024
24 September 2024
24 September 2024
24 September 2024
24 September 2024
22 September 2024
Magnetron Manualer
Nyaste Magnetron Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
6 April 2025
6 April 2025
6 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
5 April 2025