Hisense HB20MOBX5UK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HB20MOBX5UK (16 sidor) i kategorin Magnetron. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hisense HB20MOBX5UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

HB20MOBX5UK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Magnetron |
| Modell: | HB20MOBX5UK |
| Produkttyp: | Enbart mikrovågsugn |
| Skivspelare: | Ja |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 14000 g |
| Bredd: | 594 mm |
| Djup: | 335 mm |
| Höjd: | 382 mm |
| Grill: | Nej |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Konvektionsmatlagning: | Nej |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Antal automatiska program: | 8 |
| Ursprungsland: | Kina |
| Innermått (B x D x H): | 295 x 314 x 218 mm |
| Klockfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary, Touch |
| Låddjup: | 404 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 15400 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ G |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 5 |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Ström: | 10 A |
| Installationsfack, bredd: | 568 mm |
| Installationsfack, djup: | 340 mm |
| Installationsfack, höjd: | 362 mm |
| Dörr färg: | Svart |
| Lucköppning: | Sidoöppning |
| Fördröjd start timer: | Nej |
| Barnsäkert: | Ja |
| Manual: | Ja |
| Invändig kapacitet: | 20 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 800 W |
| Tallriksstorlek: | 24.5 mm |
| Ansluten effekt: | 1250 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Dörröppningstyp: | Knapp |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Interiör material: | Rostfritt stål |
| Automatisk kokfunktion: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Nej |
| Antal tillagningsprogram: | 8 |
| Infällbara vred: | Nej |
| Tillagningsprogram: | Meat, Pasta, Pizza, Potato |
| Skivtallrikens material: | Glas |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HB20MOBX5UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Magnetron Hisense Manualer
29 Mars 2025
15 Februari 2025
7 December 2024
3 Oktober 2024
24 September 2024
24 September 2024
24 September 2024
24 September 2024
24 September 2024
22 September 2024
Magnetron Manualer
Nyaste Magnetron Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
6 April 2025
6 April 2025
6 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
5 April 2025