Hisense BSA65226PX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense BSA65226PX (38 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hisense BSA65226PX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

INSTRUCTIONSFORUSE
OFABUILT-INOVEN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | BSA65226PX |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 33400 g |
| Bredd: | 564 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 675 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.71 MJ |
| Ugnsstorlek: | Stor |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal bakplåtar: | 1 |
| Varmluftsgrillning: | Ja |
| Belysningsplats: | Övre |
| Snabb värme: | Ja |
| Bakplåt: | Ja |
| Grillyta: | 1360 cm ^ |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 620 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 35400 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 77 l |
| Cool dörr: | Ja |
| Rengöringstyp: | Pyrolytisk |
| Dörrmaterial: | Glas |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Installationsfack, bredd: | 550 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | 590 mm |
| Grill styrka: | 2300 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 77 l |
| Totalt ugn: | 3600 W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Antal galler: | 1 |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 1.03 kWh |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Ugnens matlagningsmetod: | Kombiångugn |
| Teleskopskena ingår: | Ja |
| Mjukstängande lucka: | Ja |
| Energiförbrukning (viloläge): | 1 kWh |
| Grillgaller ingår: | Ja |
| Långsam tillagning: | Ja |
| Nedre uppvärmning + Konvektion (enkelt läge): | Ja |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Grillfunktion med fläkt: | Ja |
| Kylfläkt för ugnslucka: | Ja |
| Övre uppvärmning + Konvektion (enkelt läge): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense BSA65226PX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026