Hisense BSA66226AX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense BSA66226AX (40 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hisense BSA66226AX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

INSTRUCTIONSFORUSE
OFABUILT-INOVEN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | BSA66226AX |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 30600 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 564 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.97 kWh |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 94.3 |
| Ugnsstorlek: | Stor |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal bakplåtar: | 1 |
| Timerlägen: | Timer |
| Maximal temperatur (konvektion): | 300 ° C |
| Bakplåt: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Grey, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 675 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 32600 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 77 l |
| Cool dörr: | Ja |
| Rengöringstyp: | Ånga |
| Dörrmaterial: | Glass, Stainless steel |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Installationsfack, bredd: | 564 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 600 mm |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 77 l |
| Totalt ugn: | 3500 W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Antal galler: | 2 |
| Installationsfack, höjd (min): | 590 mm |
| Normalkokning: | Ja |
| Interiör material: | Emaljerad stål |
| Effektiv brickyta: | 1360 cm ^ |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.82 kWh |
| Handtagets färg: | Grå |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Skyddar mot fingeravtryck: | Ja |
| Ugnens dörröppning: | Nedfällbar öppning |
| Mjukstängande lucka: | Ja |
| Långsam tillagning: | Ja |
| Brödbakningsförmåga: | Ja |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Monteringsutrymme, bredd (min): | 560 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense BSA66226AX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026