Hisense I6433C7 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense I6433C7 (36 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hisense I6433C7 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

DETAILED INSTRUCTIONS
INDUCTION HOB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | I6433C7 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 7600 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 58 mm |
| Sladdlängd: | 0 m |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Ursprungsland: | Slovenien |
| Ramtyp: | Utan ram |
| Yta: | Glansigt |
| Snabbstart: | Nej |
| Indikator för återstående tid: | Ja |
| Uppvärmningszonens form: | Rund |
| Antal uppvärmningszoner: | 4 |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 575 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8100 g |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 490 mm |
| Installationsfack, höjd: | 74 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 180 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Sjudning |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Stor |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Diameter på platta/tillagningsyta 4: | 145 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 180 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 210 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Vanlig |
| Kokzon 4, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | gas |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1500 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1500 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 1500 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 1200 W |
| Kontrollpanelens färg: | Svart |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Kokzon 3, boost: | 2000 W |
| Kokzon 2, boost: | 2000 W |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 7200 W |
| Anslutningseffekt (gas): | 0 W |
| Kokzon 1, boost: | 2000 W |
| Kokzon 4, boost: | 1600 W |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Spisens bredd, storlek: | 59.5 cm |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Integrerad huva: | Nej |
| Indikerar att spisen är på: | Ja |
| Funktion för kokningskontroll: | Nej |
| Stop & Go-funktion: | Nej |
| Värmningsyta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense I6433C7 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026