Hisense I6456C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense I6456C (52 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hisense I6456C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

DETAILED
INSTRUCTIONS
FOR USE OF GLASS
CERAMIC BUILT-IN
INDUCTION COOKING
HOB
GB IE MT
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | I6456C |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 8900 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 54 mm |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Steglös temperaturregulator: | Ja |
| Flexibel kokzon: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 570 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9400 g |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Kokzon 3, form: | Rektangulär |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Stor |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Stor |
| Kokzon 1, form: | Rektangulär |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rektangulär |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Stor |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Främre till vänster |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Stor |
| Kokzon 4, form: | Rektangulär |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Vänster bak |
| Sjuda brännare / kokzon: | 3000 W |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 3000 W |
| Stora brännare / kokzon: | 3000 W |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Kokzon 1, storlek (B x D): | 190 x 210 mm |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 3000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 3000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 3000 W |
| Extra stor hög hastighet brännare / kokzon: | 3000 W |
| Precisionspenna: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 3000 W |
| Typ av ytskikt: | Glas |
| Kastrullavkänning: | Ja |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 7360 W |
| Anslutningseffekt (gas): | - W |
| Kokzon 4, storlek (B x D): | 190 x 210 mm |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Spisens bredd, storlek: | 60 cm |
| Form på standardplatta/tillagningsyta: | Rektangulär |
| Form på stor platta/tillagningsyta: | Rektangulär |
| Form på småkokningsplatta/tillagningsyta: | Rektangulär |
| Form på extra stor höghastighetsplatta/tillagningsyta: | Rektangulär |
| Antal flexibla tillagningszoner: | 2 |
| Kombizon: | Ja |
| Storlek på standardplatta/tillagningsyta (B x D): | 210 x 190 mm |
| Kokzon 2, storlek (B x D): | 190 x 210 mm |
| Kokzon 3, storlek (B x D): | 190 x 210 mm |
| Funktion för kokningskontroll: | Ja |
| Stop & Go-funktion: | Ja |
| Storlek på stor platta/tillagningsyta (B x D): | 210 x 190 mm |
| Storlek på extra stor höghastighetsbrännare/tillagningsyta (B x D): | 210 x 190 mm |
| Storlek på småkokningsplatta/tillagningsyta (B x D): | 210 x 190 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense I6456C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026