Hisense WFVC6010E Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin WFVC6010E
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense WFVC6010E (37 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hisense WFVC6010E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/37

ഊೠ
J
WFVC6010E乌克兰文
A+++
;
;
B
ϫġJ߫ᄜēჾֱĢ
น۱ౄӦౄĢ
ൎပઝఘჾ௲cூēϢԄပরcēํ௬ສĢ
ġďĐ;ďĐēďӦสġPPĐĢ
รᅟ٤Еზ*%7PĢ
ཞౄރჼ໒ڴΡ༖࠼ڶཙ֟Ϧ௲ఊ܊ֺટಓСēСଶིྻןྂߑนᅹĢ
ۦ5R+6ຣγᅹྑௐۤ5($&+ᄗগd
ഊೠ࠾ವဴϦדԅำᆓӖໟᆓغէΡ༖ӖဟPPd
刘大燕
10429
10429
刘泽旺
10429
10429
10429
孔祥娟
10429
20210429
XECN006421
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WFVC6010E |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 460 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Ljudnivå (tvätt): | 58 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1000 RPM |
| Cykeltid (max): | 278 min |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 71 kWh |
| Tvättprogram: | Blouse/shirt, Cotton, Wool, Quick, Sport, Delicate/silk |
| Nominell kapacitet: | 6 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 515 mm |
| trumrengöring: | Ja |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Svart |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | C |
| Ljudnivå (spinn): | 76 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 15 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 36 l |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Restfukt: | 61 % |
| Material, trumma: | Plast/rostfritt stål |
| Halv-belastning: | Ja |
| Högsta tvättemperatur: | 95 ° C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense WFVC6010E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026