Hotpoint-Ariston WMG 722B EU Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint-Ariston WMG 722B EU (72 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
72
Nedladdningar
1.537
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint-Ariston |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMG 722B EU |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 71.4 mm |
| Djup: | 191.3 mm |
| Höjd: | 66.7 mm |
| Förpackningens bredd: | 216 mm |
| Djuppackning: | 121 mm |
| Förpackningshöjd: | 118 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Snäll: | IP-beveiligingscamera |
| Ljudnivå (tvätt): | 51 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP67 |
| Blåtand: | Nee |
| Vormfaktor: | Doos |
| Cykeltid (max): | 180 min |
| Placeringsstöd: | Binnen & buiten |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Monteringsmetod: | Plafond/muur |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Totalt antal megapixlar: | - MP |
| Videokomprimeringsformat: | H.264, H.265 |
| Typ av strömkälla: | DC, PoE |
| Strömutgång (volt): | 12 |
| Strömutgång (ampere): | 0.4 A |
| Minimal belysning: | 0.01 Lux |
| Synfältsvinkel (FOV).: | 103 ° |
| Antal kameror: | 1 |
| Inbyggd hårddisk: | Nee |
| Nattseende: | Ja |
| Infraröd våglängd: | 850 nm |
| Video rörelsedetektering: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Baby care, Black |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Brännvidd: | 6 - 2.8 mm |
| Strömförbrukning (max): | 5 W |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.8 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Kamerans slutartid: | 1/100 s |
| Minsta centrifugeringshastighet: | 800 RPM |
| Grafikupplösningar som stöds: | 320 x 240,640 x 360,640 x 480 (VGA),1280 x 720 (HD 720),1280 x 960,1920 x 1080 (HD 1080) |
| Brusreducering: | Ja |
| Antal användare: | 32 gebruiker(s) |
| Nätverksprotokoll som stöds: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Progressiv skanning: | Ja |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Fast Ethernet |
| Rotationsvinkel: | 360 ° |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Antal linser: | 1 |
| Maximalt antal bländare: | 2 |
| Night vision scope: | 30 m |
| Bitrate: | 32 Kbps - 8 Mbps |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Wifi: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | -30 - 50 °C |
| Brusreduceringsteknik: | 3D-ruisonderdrukking |
| Aktivt larm för obehörig demontering: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 9039 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Svart |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 75 dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | 45 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 1.1 kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Restfukt: | 53 % |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 187 kWh |
tvättmaskin Hotpoint-Ariston Manualer
7 Juni 2025
7 Juni 2025
3 Juni 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026