Hotpoint Aqualtis AQ93F 49 Bruksanvisning
Hotpoint tvättmaskin Aqualtis AQ93F 49
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint Aqualtis AQ93F 49 (24 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint Aqualtis AQ93F 49 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

1
FR
Sommaire
Installation, 2-3
Déballage et mise à niveau
Raccordements eau et électricité
Caractéristiques techniques
Entretien et soin, 4
Coupure de l’arrivée d’eau et du courant
Nettoyage de l’appareil
Nettoyage du tiroir à produits lessiviels
Entretien du tambour
Nettoyage de la pompe
Contrôle du tuyau d’arrivée de l’ea
Précautions et conseils, 5
Sécurité générale
Système d’équilibrage de la charge
Mise au rebut
Ouverture manuelle de la porte hublot
Description de l’appareil, 6-7
Tableau de bord
Comment faire un cycle de lavage, 8
Programmes et options, 9
Tableau des programmes
Options de lavage
Produits lessiviels et linge, 10
Lessive
Triage du linge
Conseils de lavage
Anomalies et remèdes, 11
Assistance, 12
LAVE-LINGE
AQUALTIS
AQ93F 49
Mode d’installation et d’emploi
Français,1
FR
GB
English,13
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Aqualtis AQ93F 49 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 280 g |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Bärmetod: | Hoofdband |
| Rekommenderad användning: | Gamen |
| Impedans: | 32 Ohm |
| Placera högtalare hörlurar: | Supraaural |
| Hörlurars frekvensområde: | 20 - 20000 Hz |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| Mikrofontyp: | Boom |
| Hörlurskänslighet: | 110 dB |
| Maximal-ineffekt: | 50 mW |
| Diameter på högtalaren: | 40 mm |
| Typ av magnet: | Neodymium |
| Typ produkt: | Hoofdtelefoons |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint Aqualtis AQ93F 49 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
9 Oktober 2025
18 Augusti 2025
18 Augusti 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026