Hotpoint Aqualtis AQ9F 68 U Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint Aqualtis AQ9F 68 U (36 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
36
Nedladdningar
1.573
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Aqualtis AQ9F 68 U |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 645 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Antal tvättprogram: | 7 |
| Måttenhet temperatur: | F, °C |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Larmfunktion: | Ja |
| Klockfunktion: | Ja |
| Mätfunktioner: | Indoor hygrometer, Indoor thermometer |
| Meetfunktions trendvisning: | Hygrometer, Thermometer |
| senaste väderstationsdata: | Hygrometer, Thermometer |
| Väderprognos: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Batterityp: | AA |
| Bakgrundsbelyst display: | Ja |
| Min/Max temperaturminne: | Ja |
| Antal batterier (sensor): | 2 |
| Fuktighetsmätområde (inomhus) (HH): | 20 - 95 procent |
| Temperaturmätningsområde (inuti) (TT): | 0 - 50 °C |
| Månfas: | Nee |
| Produktens färg: | Vit |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Laddning: | Frontmatad |
| Drum volym: | 62 l |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Extrasköljning: | Ja |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026