Hotpoint BD 2422 S/HA 1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint BD 2422 S/HA 1 (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint BD 2422 S/HA 1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

HOTPOINT/ARISTONBDFS 2422
181
40178
36
ABDC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BD 2422 S/HA 1 |
| Vikt: | 49000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1441 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 226 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2.45 m |
| Fryskapacitet: | 2.5 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nej |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 16 A |
| Total kapacitet netto: | 218 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 36 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 40 l |
| Kylkapacitet netto: | 178 l |
| Antal löstagbara hyllor: | 3 |
| Antal ägghyllor: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint BD 2422 S/HA 1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026