Hotpoint BO 1931 EU/HA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint BO 1931 EU/HA (32 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint BO 1931 EU/HA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

GB
FRIDGE
Contents
Installation, 2
Positioning and connection
Description of the appliance, 3
Overall view
Start-up and use, 4-5
Starting the appliance
Setting the temperature
Using the refrigerator to its full potential
Maintenance and care, 6
Switching the appliance off
Cleaning the appliance
Avoiding mould and unpleasant odours
Defrosting the appliance
Replacing the light bulb
Precautions and tips, 7
General safety
Disposal
Respecting and conserving the environment
Troubleshooting, 8
Assistance, 8
Operating Instructions
BO 1931 EU/HA
English, 1
GB
D
Deutsch, 17
Français, 9
F
NL
Nederlands
, 25
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BO 1931 EU/HA |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1020 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 176 l |
| Kylkapacitet brutto: | 176 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint BO 1931 EU/HA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026