Hotpoint BS 3022 V Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint BS 3022 V (40 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint BS 3022 V eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

I
FRIGORIFERO
Istruzioni per l’uso
Sommario
Installazione, 2
Posizionamento e collegamento
Descrizione dell’apparecchio, 3
Vista d’insieme
Avvio e utilizzo, 4-5
Avviare l’apparecchio
Regolazione della temperatura
Sistema di raffreddamento
Utilizzare al meglio il frigorifero
Utilizzare al meglio il congelatore
Manutenzione e cura, 6
Escludere la corrente elettrica
Pulire l’apparecchio
Evitare muffe e cattivi odori
Sbrinare l’apparecchio
Sostituire la lampadina
Precauzioni e consigli, 7
Sicurezza generale
Smaltimento
Risparmiare e rispettare l’ambiente
Anomalie e rimedi, 8
Assistenza, 9
Assistenza attiva 7 giorni su 7
BS 30xx xx
English, 11
GB
Italiano, 1
I
Français, 21
F
D
Deutsch, 31
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | BS 3022 V |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 543 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 151 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 303 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | 309 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint BS 3022 V ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026